Kentico Upgrade

Usługi upgrade na potrzeby platformy Kentico

Kentico Upgrade — wszystko, co musisz wiedzieć o aktualizacji systemu Digital Experience

Aktualizacja systemów to naturalny proces w IT w przypadku rozwijających się cyfrowych rozwiązań. Jest on często postrzegany jako problem w projektach, które zostały już wdrożone i uruchomione - najczęściej ze względu na dużą ilość customizacji, niezbyt poprawne wdrożenie rozwiązania
(i wynikające z tego błędy) lub brak czasu w zespole deweloperskim. Odkładanie aktualizacji lub rezygnacja z niej sprawia jednak, że zaimplementowany system nie wykorzystuje pełni możliwości, jakie oferuje producent na licencji. Inwestycja w ten proces pozwoli jeszcze lepiej zarządzać dostępnymi funkcjonalnościami i ostatecznie przełoży się na usprawnienie istniejących procesów biznesowych, a co za tym idzie - rozwój całej organizacji.

Upgrade platformy Kentico — zakres usług

W ramach usług Infinity Group kompleksowo wspieramy klientów w procesach związanych z upgradem Kentico Xperience, oferując między innymi:

  • podniesienie licencji z Kentico Xperience w wersji Business do Kentico Xperience w wersji Enterprise;
  • migracje z wdrożonego systemu do wyższej wersji, czyli np. upgrade z Kentico Xperience v12 do Kentico Xperience v13 lub Xperience by Kentico (XbK);
  • hotfixes – rozumiane jako aktualizacja istniejącej wersji o najnowsze fixy producenta, dotyczące poprawy ogólnego działania systemu lub poprawek związanych z bezpieczeństwem.

Powyższe usługi świadczmy dla naszych klientów w ramach prac związanych z utrzymaniem aplikacji oraz infrastruktury.

Jeżeli posiadasz już serwis internetowy uruchomiony na Kentico i masz problemy z aktualizacją, migracją z poprzednich wersji lub ze stabilną pracą tego systemu CMS, zapraszamy do kontaktu - dołożymy wszelkich starań, by zidentyfikować kluczowe problemy i je rozwiązać.

Odkryj kolejną usługę

Kentico maintenance i support

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania