kentico

Mocna strona
naszych usług

Kentico: kompleksowa platforma z zaawansowanymi funkcjami marketingu internetowegokentico color tiles
Kentico to platforma klasy digital experience (DXP), która zawiera system zarządzania treścią oraz platformę e-commerce. To także rozbudowana platforma marketingowa, która umożliwia wysoce spersonalizowaną komunikację z klientami. Kentico pozwala budować zaawansowane serwisy internetowe oraz rozwiązania e-commerce. System umożliwia również gromadzenie i wykorzystywanie danych o klientach w celach obsługowych i sprzedażowych.

Kentico to idealne rozwiązanie dla średnich firm, które potrzebują kompleksowego i niedrogiego DXP. Pozwala łatwo budować rozwiązania spełniające nawet skomplikowane wymagania biznesowe.

Kentico Experience Architecture

kentico schemat

Jesteśmy czwartym globalnym partnerem Kentico na świecie i pierwszym w Europie

nagrody
 • Ściśle współpracujemy z Kentico od 2016 roku
 • Mamy duże doświadczenie w skutecznym wdrażaniu Kentico
 • Nasze projekty są wyróżniane i nagradzane w konkursach
 • Kierujemy się zrozumieniem potrzeb biznesowych i wyegzekwowaniem ich w oparciu o możliwości systemu, który możemy w razie potrzeby rozbudować
 • Wdrażamy Kentico w rozwiązaniach chmurowych oraz zapewniamy integrację z innymi systemami w organizacji
 • Nasz zespół to doświadczeni i certyfikowani deweloperzy Kentico

Dlaczego Kentico

 • Proven enterprise solution

  Skalowalny system, spełniający indywidualne potrzeby Klienta.

 • Large network of Sitecore providers

  Kompleksowe wsparcie techniczne, dokumentacja i szkolenia.

 • Scalability and customised solution

  Zestaw narzędzi do zarządzania doświadczeniem użytkownika.

 • Full digital view of customer experience

  Korporacyjne rozwiązanie dostępne w optymalnej cenie.

Kluczowe funkcje systemu

System zarządzania treścią

Kentico jako system CMS dostępny jest w dwóch wariantach - jako tradycyjny, "monolityczny" CMS, a także jako "headless CMS". Każdy z nich zapewnia wydajne zarządzanie treścią. Kentico umożliwia łatwą i efektywną integrację z innymi aplikacjami czy kanałami, ułatwiając prezentacje treści w spójnej i uporządkowanej formie.

Platforma marketingowa

Narzędzia do prowadzenia działań e-marketingowych są w pełni zintegrowane z systemem CMS i umożliwiają automatyzację, lead score, kampanie e-mailingowych, personalizację, czy testy A/B. Kentico ma wszystko to, co pozwala marketerom lepiej zarządzać potrzebami i doświadczeniem użytkowników.

Platforma e-commerce

Kentico to zarazem kompletna platforma sprzedaży, umożliwiająca stworzenie i rozwijanie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego. Zapewnia elastyczną integrację z systemami płatności, istniejącymi już systemami ERP i CRM, a nawet innymi systemami e-commerce, takimi jak Ucommerce. Umożliwia także bezpośredni dostęp do wielu zintegrowanych narzędzi e-marketingowych.

Napisz do nas i dowiedz się, jak dzięki Kentico rozwiniesz swój biznes

*Pola obowiązkowe

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Administratorem twoich danych osobowych jest Infinity Group Sp. z o.o., ul. Składowa 12, 15-399 Białystok, tel. +48 85 652 09 20, e-mail: biuro@infinity-group.pl. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych można kontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Kontakt jest możliwy za pomocą poczty e-mail pod adresem iod@infinity-group.pl lub za pomocą korespondencji tradycyjnej wysłanej na adres naszej siedziby z dopiskiem „RODO”.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane:
a. w celu prowadzenia korespondencji – podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, Naszym prawnie uzasadnionym interesem jest prowadzenie korespondencji;
b. w celach archiwalnych – podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, Naszym prawnie uzasadnionym interesem jest zabezpieczenie informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów;
c. w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami– podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. f, Naszym prawnie uzasadnionym interesem jest zabezpieczenie informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów;

Twoje dane osobowe mogą zostać ujawnione naszym kontrahentom i podwykonawcom, w związku z realizacją obowiązków wynikających z zawartych z nimi umów w zakresie jaki jest niezbędny do realizacji naszych usług.