kentico

Mocna strona
naszych usług

Development Kentico: kompleksowa platforma DXP
z zaawansowanymi funkcjami digital marketingu

Kentico to rozwiązanie klasy Digital Experience Platform, czyli system zarządzania treścią, narzędzia marketing automation oraz moduł e-commerce w jednym. To także rozbudowany system do działań digital marketingowych, który umożliwia wysoce spersonalizowaną komunikację z klientami. Pozwala budować zaawansowane serwisy internetowe oraz wdrażać rozwiązania e-commerce, a ponadto umożliwia gromadzenie i wykorzystywanie danych o klientach w celach obsługowych i sprzedażowych.

Dzięki takiej technologii można zaprojektować rozwiązania spełniające nawet skomplikowane wymagania biznesowe, dlatego jest to idealny system dla średnich i dużych firm, które potrzebują kompleksowej i niedrogiej platformy DXP. Poznaj funkcjonalności Xperience i dowiedz się, dlaczego rekomendujemy właśnie to rozwiązanie.

Postaw na współpracę z Infinity Group - Kentico Gold Partner

Z Kentico współpracujemy od 2016 roku - jesteśmy ich czwartym na świecie i pierwszym partnerem w Europie. Mamy za sobą wiele udanych realizacji z wykorzystaniem tej technologii, a nasze projekty są wyróżniane i nagradzane w licznych konkursach. Jeśli nie korzystałeś jeszcze z Digital Experience Platform, nie musisz się obawiać tej zmiany - przeprowadzimy Cię przez każdy etap projektu, zaczynając od procesu Discovery w ramach którego przeanalizujemy Twoje potrzeby. Na tej podstawie przedstawimy propozycję dalszych kroków wdrożenia i wskażemy najkorzystniejszą wersję systemu.  

Podczas współpracy z nami możesz liczyć na wsparcie naszego zespołu - tworzą go certyfikowani w technologii Kentico developerzy i marketerzy, którzy dzielą się zdobytą wiedzą z naszymi klientami, m.in. poprzez organizację warsztatów i szkoleń dotyczących skutecznego wykorzystania oferowanych rozwiązań. Jako Kentico Gold Partner oferujemy kompleksowy support - nie tylko na poziomie wdrożenia, ale też w zakresie utrzymania serwisu.

Jeśli powyższe argumenty Cię nie przekonują, wybierz ekspertów Infinity Group, by:

 • Pozostać na froncie innowacji: Rozwijamy się wraz z technologią. Powierz nam wdrożenie Kentico i utrzymaj przewagę w cyfrowym świecie – nie pozwól swojej firmie zostać w tyle.
 • Osiągać cele dzięki skutecznemu wdrożeniu: Współpraca z Infinity Group to więcej niż implementacja rozwiązania. Nasz zespół optymalizuje Kentico tak, by wykorzystanie go realizowało określone cele biznesowe.
 • Korzystać z bezpiecznych i skalowalnych rozwiązań: Dostarczamy bezpieczną technologię, która rozwija się wraz z biznesem i zmienia się tak, jak jego potrzeby.
 • Wdrażać strategie oparte na danych: Z pomocą naszych ekspertów wykorzystasz potencjał analityki Kentico, a surowe dane przekujesz w cenne insighty.
 • Zyskać spersonalizowany support: Oferujemy całkowite wsparcie i utrzymanie rozwiązań Kentico. Rozwiążemy występujące problemy i dbamy o to, by korzystanie z Kentico było skuteczne i wygodne.

Co wyróżnia nas jako Kentico Development Agency?

nagrody
 • Ścisła współpraca z Kentico od 2016 roku
 • Duże doświadczenie w skutecznym wdrażaniu rozwiązań DXP w modelu on premise oraz Cloud
 • Realizacje wyróżniane i nagradzane w konkursach Kentico
 • Zrozumienie potrzeb biznesowych klienta i umiejętność ich analizy w celu dopasowania odpowiedniego systemu
 • Gotowość rozbudowania systemu, gdy pojawia się taka potrzeba
 • Umiejętność integracji rozwiązania z innymi systemami w organizacji
 • Aktualna wiedza na temat zmian i aktualizacji systemu dzięki przynależności do "The Kentico Xperience Community"
 • Team złożony z doświadczonych, certyfikowanych developerów i marketerów

Dlaczego warto wybrać platformę Kentico Xperience?

 • Kentico - ECMS DXP Ecommerce - Solutions - Licence Cost - Icon EN

  Transparentne koszty licencji, brak ukrytych opłat

 • Kentico - ECMS DXP Ecommerce - Solutions - Scalable Solutions - Icon EN

  Brak limitów na ruch, użytkowników, wysłane e-maile itp.

 • Kentico - ECMS DXP Ecommerce - Solutions - Documentation - Icon EN

  Aktualna dokumentacja i baza materiałów szkoleniowych

 • Kentico - ECMS DXP Ecommerce - Solutions - Support - Icon EN

  Support producenta z gwarantowanymi czasami reakcji

 • Kentico - ECMS DXP Ecommerce - Solutions -Ready-to-use Solution - Icon EN

  Rozwiązanie niewymagające dodatkowego developmentu

Kluczowe funkcje systemu

Content management 

Kentico w zakresie content management umożliwia zastosowanie podeścia tradycyjnego CMS opartego o edycję w trybie WYSWIG oraz zarzadzanie kontentem w modelu "headless CMS". Każda z tych możliwości zapewnia wydajne zarządzanie treścią, a także pozwala na łatwą i efektywną integrację z innymi aplikacjami czy kanałami, umożliwiając jednocześnie prezentację treści w spójnej i uporządkowanej formie.

Digital marketing

Narzędzia do prowadzenia działań e-marketingowych są w pełni zintegrowane z systemem CMS i umożliwiają automatyzację, lead scoring, kampanie e-mailingowe, personalizację czy testy A/B. To rozwiązanie ma wszystko to, co pozwala marketerom lepiej zarządzać potrzebami i doświadczeniem użytkowników - jego wdrożenie nie wymaga zastosowania innych rozwiązań technologicznych. 

Digital commerce

Moduł e-commerce umożliwia stworzenie sklepu internetowego w oparciu o zdefiniowane wbudowane funkcjonalności, takie jak: katalog produktów, zarządzanie promocjami, zdefiniowany proces zamówienia, domyślne integracja z systemami płatności i dostawcami. Rozwiązanie pozwala na integracje z systemami firm trzecich (np. ERP, CRM), z systemami płatności, a nawet innymi rozwiązaniami e-commerce, jak na przykład Ucommerce.

Customer data platform 

Kentico Xperience udostępnia narzędzia do gromadzenia danych behawioralnych, danych z przeglądarki oraz danych ze zintegrowanych systemów, a także agregowanie ich w kontekście danego użytkownika. Wszystko to pomaga tworzyć efektywną i personalizowaną komunikację cyfrową. Rozwiązanie zapewnia również zgodność z wymaganiami GDPR. 

Automation

Moduł Marketing Automation umożliwia budowanie, utrzymywanie i zwiększanie zaangażowania klientów dzięki zautomatyzowanym procesom marketingowym. Projektowanie tego typu procesów jest możliwe dzięki intuicyjnej metodzie drag and drop. Funkcjonalność ta wspiera procesy leadowe, pomaga ratować porzucone koszyki czy też wywołać dowolne akcje, jak wysłanie wiadomości SMS lub email do użytkownika w danym momencie jego interakcji z serwisem www. 

Analytics 

Dostępny w ramach Kentico moduł analityczny zbiera dane w trybie rzeczywistym, umożliwiając ich szybkie wykorzystanie w celu śledzenia i analizowania ścieżek zakupowych, monitorowania skuteczności kampanii marketingowych, a także budowania własnych raportów. 

FAQ

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania