Workai: intranetowa platforma skutecznej komunikacji wewnętrznej

Workai to rozwiązanie intranetowe, któremu zaufało już ponad 100 prężnie rozwijających się przedsiębiorstw. Dzięki niemu możemy prowadzić spersonalizowaną komunikację wewnętrzną, zwiększać zaangażowanie pracowników i mierzyć wszystkie interakcje – bez konieczności posiadania umiejętności informatycznych.

To gotowe do użycia, elastyczne rozwiązanie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Workai bezproblemowo integruje się z MS Office 365.

Co wyróżnia nas jako partnera Workai?

workai logo
 • Partnerstwo z Workai od 2019
 • Opracowany proces analizy potrzeb
 • Doświadczenie wdrożeniowe
 • Rozbudowa i personalizacja systemu wg wymagań klienta

Moduły Workai: Funkcje zaprojektowane, by poprawić employee experience

Odkryj możliwości modułów Workai i potencjał tego narzędzia w zakresie poprawy employee experience. Poznaj Workai Intranet, Workai Mobile, Workai Connections i Workai Knowledge – elementy składające się na to zaawansowane cyfrowe środowisko pracy. Moduły te zaprojektowano, by optymalizować wewnętrzne procesy i poprawić zaangażowanie całego zespołu. Zapoznaj się z kolejnymi sekcjami tej podstrony, by sprawdzić, jak Workai przyspieszy cyfrową transformację w Twojej organizacji.

Workai Intranet

Workai Intranet to wykorzystujące AI rozwiązanie intranetowe zaprojektowane, by wspierać komunikację i współpracę wewnątrz organizacji. Oferuje szeroką gamę funkcji do usprawniania wewnętrznych procesów oraz poprawy zaangażowania zespołu.

Workai Intranet: Kluczowe aspekty

 • Kompleksowe centrum informacji: Gromadź wszelkie informacje wewnętrzne, zarządzaj strukturami organizacji i modyfikuj je bez konieczności angażowania działu IT.
 • System przyjazny użytkownikowi: Intuicyjny interfejs z funkcją “drag-and-drop" oraz ponad 200 elementami contentu.
 • Personalizacja: Dostosuj narzędzie do swojego brandingu oraz personalizuj doświadczenia użytkowników.
 • Feedback od pracowników: Wymieniaj się informacją zwrotną z zespołem, by publikowany content był łatwo dostępny i stale aktualny.
 • Analityka: Pozyskuj wiedzę o zachowaniach użytkowników w dedykowanym module analitycznym.

Workai Knowledge

Workai Knowledge to kompleksowy moduł stworzony, by wspierać proces efektywnego zarządzania wewnętrznymi informacjami. Niezależnie od tego, czy chodzi o dokumentację, instrukcje, dobre praktyki czy branżową wiedzę, Workai Knowledge zapewnia scentralizowany system, który pozwala pracownikom wyświetlać i edytować zawartość, a także podejmować świadome decyzje na podstawie bogactwa danych dostępnych na wyciągnięcie ręki.

Workai Knowledge: Kluczowe aspekty

 • Bezproblemowy dostęp: Szybki dostęp dzięki zaawansowanemu wyszukiwaniu i sztucznej inteligencji.
 • Łatwe zarządzanie dokumentami: Intuicyjny CMS, wyszukiwarka wykorzystująca AI oraz bezpieczna dystrybucja dzięki wersjonowaniu i zarządzaniu dostępami.
 • Centralne repozytorium: Ujednolicona wiedza, zwiększona efektywność i promowanie współpracy.
 • Narzędzia sprzyjające współpracy: Rób notatki, komentuj i pielęgnuj podejście oparte na pracy zespołowej.
 • Analityka i insighty: Poznaj sposoby wykorzystania zgromadzonej w systemie wiedzy i wykrywaj przestrzenie wymagające poprawy.

Workai Connections

Workai Connections to moduł stworzony, by zwiększać zaangażowanie zespołu – wewnętrzna sieć społeczna, dzięki której zespół może się poznawać, wymieniać opiniami, a także budować mikro-społeczności. Celem wdrożenia tego modułu jest pielęgnowanie wśród pracowników poczucia przynależności i podejścia opartego na współpracy, niezależnie od miejsca, z którego pracują poszczególne osoby.

Workai Connections: Kluczowe aspekty

 • Budowanie społeczności: Załóż grupę zrzeszającą osoby o podobnych zainteresowaniach lub dołącz do istniejącej już społeczności, by rozwijać współpracę międzydziałową.
 • Strumień wiadomości: Dziel się newsami i ogłoszeniami, by wszyscy byli tak samo poinformowani na temat bieżących spraw w organizacji.
 • Grywalizacja: Zachęcaj do uzupełnienia profilu, wykorzystując mechanizm grywalizacji i możliwość przyznawania nagród.

Workai Mobile

Workai Mobile, oparta na AI aplikacja mobilna, powstała jako narzędzie do wypełnienia luki komunikacyjnej i poprawy zaangażowania pracowników. Przyjazny użytkownikowi interfejs, aktualizacje w czasie rzeczywistym i funkcje sprzyjające współpracy sprawiają, że aplikacja ta jest niezbędnym zasobem każdego nowoczesnego środowiska pracy. Inwestując w Workai Mobile, zapewniasz zespołowi stały dostęp do informacji, a także wpływasz na jego współpracę i produktywność – tym samym zyskujesz istotną przewagę względem swojej konkurencji.

Workai Mobile: Kluczowe aspekty

 • Dostęp w czasie rzeczywistym: Usprawnij przepływ informacji i zredukuj natłok komunikacji mailowej.  
 • Wsparcie pracowników na pierwszej linii frontu: Personalizuj korporacyjne powiadomienia, by zadbać o przepływ informacji wśród pracowników na pierwszej linii frontu.
 • Poprawa employee experience: Zwiększ produktywność i retencję, zapewniając łatwy dostęp do informacji i doceniając zaangażowanie.
 • Usprawnienie współpracy: Ułatwiaj współpracę dzięki wewnętrznym rozwiązaniom społecznościowym, wspieraj pracę zespołową i wymianę wiedzy, szczególnie wśród osób pracujących zdalnie lub hybrydowo.

Dlaczego Workai?

 • Workai - Intranet Solutions - Solutions - Easy-to-use CMS - Icon EN

  Możliwość wdrożenia w ciągu 1 miesiąca

 • Workai - Intranet Solutions - Solutions - Measuring Engagement - Icon EN

  Analityka Intranetu w czasie rzeczywistym

 • Workai - Intranet Solutions - Solutions - Communication - Icon EN

  Wiele kanałów komunikacji

 • Workai - Intranet Solutions - Solutions - Microsoft Integration - Icon EN

  Możliwość integracji z M365

 • Workai - Intranet Solutions - Solutions - Smart Search Engine- Icon EN

  Szybka, inteligentna wyszukiwarka

Kluczowe funkcjonalności

Gotowy od ręki

Workai jest rozwiązaniem gotowym do użycia, konfiguracja jest szybka i łatwa, nie wymaga żadnych umiejętności technicznych. Zarejestruj się za pomocą konta Microsoft lub Office 365, połącz swoją organizację i zacznij działać od zaraz!

Innowacyjny, nie wymagający znajomości technologii i łatwy w obsłudze cms

Workai jest dostarczany z potężnym, a jednocześnie prostym i przyjemnym w użyciu wizualnym edytorem CMS. Z łatwością twórz bogate, piękne, responsywne i zawsze spójne strony – przeciągnij i upuść dowolny z ponad 200 gotowych elementów treści.

Przygotowany dla przedsiębiorstw

Popraw komunikację wewnętrzną, zaangażowanie, zarządzanie wiedzą i przepływ pracy w organizacji dzięki narzędziom dostosowanym do najwyższych standardów obsługi, bezpieczeństwa i zgodności.

Jako usługa lub dopasowana do Twoich potrzeb

Korzystaj z bezpiecznej platformy SaaS i nie martw się o infrastrukturę, konserwację, kopie zapasowe i aktualizacje, lub wdrażaj w dedykowanej subskrypcji platformy Azure z dodatkowymi dostosowaniami i integracjami.

Zawsze aktualny i gotowy na rozwój

Otrzymujesz bezpłatne comiesięczne aktualizacje z nowymi funkcjami i ulepszeniami, aby rozwijać swoją firmę, korzystać z najnowszych trendów i znajdować nowe sposoby angażowania i łączenia pracowników.

Gotowa do użycia architektura informacji

Nie martw się, że zaczynasz od zera – zdobądź już przygotowaną i sprawdzoną architekturę informacji ze swoim intranetem, opartą doświadczeniu w setkach wdrożeń rozwiązań intranetowych i komunikacji wewnętrznej.

Przyjazna mobilnym pracownikom

Angażuj, łącz się i komunikuj ze swoimi pracownikami — od sprzedaży mobilnej po pracowników pierwszej linii, w dowolnym czasie i miejscu dzięki narzędziom przyjaznym dla urządzeń mobilnych i bezpiecznym aplikacjom natywnym.

Zintegrowany z Office 365 i Sharepoint

Workai bezproblemowo integruje się z istniejącą subskrypcją usługi Office 365 i pozwala w pełni korzystać z jej zasobów. Nie jest to jednak warunek konieczny – można wdrożyć Workai nie opierając się jednocześnie na Sharepoint czy Office 365.

Wykorzystanie mocy AI

Workai wykorzystuje najnowsze technologie do automatyzacji powtarzających się zadań i pomocy w codziennej pracy – od inteligentnego wyszukiwania, moderacji treści, wykrywania sentymentów, po proste rzeczy, takie jak automatyczne przycinanie obrazów.

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania