workai: intranetowa platforma skutecznej komunikacji wewnętrznej

workai to rozwiązanie intranetowe, któremu zaufało już ponad 100 prężnie rozwijających się przedsiębiorstw. Dzięki niemu możemy prowadzić spersonalizowaną komunikację wewnętrzną, zwiększać zaangażowanie pracowników i mierzyć wszystkie interakcje – bez konieczności posiadania umiejętności informatycznych.

To gotowe do użycia, elastyczne rozwiązanie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Workai bezproblemowo integruje się z MS Office 365.

Dlaczego workai

 • Workai - Intranet Solutions - Solutions - Easy-to-use CMS - Icon EN

  Łatwy w użyciu i wolny od typowej technologii CMS

 • Workai - Intranet Solutions - Solutions - Measuring Engagement - Icon EN

  Mierzy zaangażowanie w czasie rzeczywistym

 • Workai - Intranet Solutions - Solutions - Communication - Icon EN

  Wiele kanałów komunikacji

 • Workai - Intranet Solutions - Solutions - Microsoft Integration - Icon EN

  Możliwość integracji z Microsoft 365

 • Workai - Intranet Solutions - Solutions - Smart Search Engine- Icon EN

  Szybka i inteligentna wyszukiwarka

Kluczowe funkcjonalności

Gotowy od ręki

workai jest rozwiązaniem gotowym do użycia, konfiguracja jest szybka i łatwa, nie wymaga żadnych umiejętności technicznych. Zarejestruj się za pomocą konta Microsoft lub Office 365, połącz swoją organizację i zacznij działać od zaraz!

Innowacyjny, nie wymagający znajomości technologii i łatwy w obsłudze cms

workai jest dostarczany z potężnym, a jednocześnie prostym i przyjemnym w użyciu wizualnym edytorem CMS. Z łatwością twórz bogate, piękne, responsywne i zawsze spójne strony – przeciągnij i upuść dowolny z ponad 200 gotowych elementów treści.

Przygotowany dla przedsiębiorstw

Popraw komunikację wewnętrzną, zaangażowanie, zarządzanie wiedzą i przepływ pracy w organizacji dzięki narzędziom dostosowanym do najwyższych standardów obsługi, bezpieczeństwa i zgodności.

Jako usługa lub dopasowana do Twoich potrzeb

Korzystaj z bezpiecznej platformy SaaS i nie martw się o infrastrukturę, konserwację, kopie zapasowe i aktualizacje, lub wdrażaj w dedykowanej subskrypcji platformy Azure z dodatkowymi dostosowaniami i integracjami.

Zawsze aktualny i gotowy na rozwój

Otrzymujesz bezpłatne comiesięczne aktualizacje z nowymi funkcjami i ulepszeniami, aby rozwijać swoją firmę, korzystać z najnowszych trendów i znajdować nowe sposoby angażowania i łączenia pracowników.

Gotowa do użycia architektura informacji

Nie martw się, że zaczynasz od zera – zdobądź już przygotowaną i sprawdzoną architekturę informacji ze swoim intranetem, opartą doświadczeniu w setkach wdrożeń rozwiązań intranetowych i komunikacji wewnętrznej.

Przyjazna mobilnym pracownikom

Angażuj, łącz się i komunikuj ze swoimi pracownikami — od sprzedaży mobilnej po pracowników pierwszej linii, w dowolnym czasie i miejscu dzięki narzędziom przyjaznym dla urządzeń mobilnych i bezpiecznym aplikacjom natywnym.

Zintegrowany z office 365 i sharepoint

Workai bezproblemowo integruje się z istniejącą subskrypcją usługi Office 365 i pozwala w pełni korzystać z jej zasobów. Nie jest to jednak warunek konieczny – można wdrożyć workai nie opierając się jednocześnie na SharePoint czy Office 365.

Wykorzystanie mocy AI

workai wykorzystuje najnowsze technologie do automatyzacji powtarzających się zadań i pomocy w codziennej pracy – od inteligentnego wyszukiwania, moderacji treści, wykrywania sentymentów, po proste rzeczy, takie jak automatyczne przycinanie obrazów.

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania