Kentico Automation

Zwiększaj zaangażowanie dzięki marketing automation

Usługi Kentico Marketing Automation — ulepsz swój cyfrowy ekosystem, usprawniając digital marketing z Infinity Group

Firmy są często kuszone reklamami różnych narzędzi digital marketingowych, które obiecują ułatwić rozwoju biznesu. W rzeczywistości włączenie takich samodzielnych narzędzi w istniejący cyfrowy ekosystem może okazać się wysoce frustrujące. W praktyce najważniejsza jest jakość połączenia pomiędzy mechanizmem dostarczającym użytkownikom treść a narzędziami sprzedażowymi
i marketingowymi.
Współdziałanie tych trzech obszarów jest niezbędne w celu dostarczenia we właściwym czasie odpowiedniego komunikatu do czekającego na niego odbiorcy. Taki cel można osiągnąć za pomocą platformy Kentico Xperience, jeżeli wiesz jak w pełni wykorzystać jej możliwości. Rozpocznij współpracę z Infinity Group — jako Kentico Gold Partner pomożemy Ci zautomatyzować szereg aspektów cyfrowego marketingu.

Funkcje systemu Kentico Xperience wspierające automatyzację digital marketingu

Kentico jest platformą DXP oferującą szeroką gamę przydatnych narzędzi marketing automation. Umożliwiają one projektowanie zautomatyzowanych scenariuszy komunikacji, personalizację treści, zwiększanie konwersji zakupowej i błyskawiczne reagowanie na potrzeby klientów:

  • Analiza behawioralna: poznaj działania i preferencje użytkowników, korzystaj z raportów analitycznych, segmentuj użytkowników, personalizuj komunikaty, korzystaj z lead scoringu
    w celu zidentyfikowania najważniejszych potencjalnych klientów.
  • Personalizacja: dostarczaj spersonaliowane treści i komunikaty w obrębie swojej witryny, mailingów, mediów społecznościowych i kampanii PPC.
  • Analityka: monitoruj skuteczność działań marketingowych i personalizacjnych, optymalizuj kampanie za pomocą testów A/B.
  • Marketing mailowy: segmentuj odbiorców, personalizuj treści na podstawie zachowania użytkowników, automatyzuj przebieg kampanii.
  • Zgodność z RODO: zachowaj zgodność z RODO i innymi przepisami dotyczącymi ochrony danych, zarządzaj zgodami marketingowymi.

Funkcje te są ze sobą ściśle powiązane i w pełni współpracują z innymi narzędziami wbudowanymi w platformę Kentico.

Wybierz usługi Infinity Group, dzięki którym wykorzystasz potencjał modułu Kentico Automation

Jako wiodący Gold Partner Kentico zapewniamy naszym klientów zespół doświadczonych analityków i certyfikowanych marketerów wspieranych przez wykwalifikowanych programistów. Umożliwiamy kompleksową obsługę marketingowo-analityczną projektów już od etapu ich wczesnego planowania. Takie podejście pozwala naszym klientom na osiągnięcie pełnej cyfrowej dojrzałości poprzez wykorzystanie całego potencjału narzędzi do automatyzacji, personalizacji
i marketingu, które są wbudowane w platformę Kentico. Ponadto jesteśmy w stanie zaoferować
i wdrożyć o wiele więcej niż to, co oferuje Kentico
. Projektujemy i wdrażamy niestandardowe funkcje marketingowe, które są dopasowane do specyficznych potrzeb naszych partnerów biznesowych.
Nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Odkryj kolejną usługę

Testing Kentico

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania