Sitecore Marketing Automation

Automatyzuj komunikację marketingową we wszystkich kanałach

Sitecore Marketing Automation: Usługi, dzięki którym efektywnie zautomatyzujesz swoje kampanie marketingowe

W Infinity Group dostrzegamy i rozumiemy rosnącą potrzebę naszych partnerów, by zautomatyzować swoje działania marketingowe. Dzięki rozbudowanym narzędziom Sitecore możemy pomóc firmom w pełni wykorzystać funkcje marketing automation, takie jak:

 • śledzenie konwersji,
 • lead scoring,
 • personalizacje contentu (web&email),
 • analiza behawioralna,
 • segmentacja.

Nasz zespół doświadczonych, ściśle współpracujących ze sobą deweloperów, marketerów i analityków dąży do zapewnienia funkcjonalnego wdrożenia zautomatyzowanych scenariuszy biznesowych. O automatyzacji komunikacji marketingowej myślimy już na pierwszych etapów projektu, takich jak faza discovery. Powierz nam swoje wdrożenie funkcji marketing automation od Sitecore, a pomożemy Ci wykorzystać pełnię ich możliwości dla rozwoju Twojego biznesu.

Jak zaawansowane są narzędzia marketing automation od Sitecore?

Sitecore 8 wprowadził na rynek Engagement Plans – bardzo uproszczone narzędzie marketing automation, którego praktyczne zastosowanie ma pewne ograniczenia. Następnie Sitecore 9 zaproponował zupełnie nową, w pełni funkcjonalną aplikację Marketing Automation, dostarczając w ten sposób kompleksowe rozwiązanie zdolne zaspokoić rzeczywiste potrzeby biznesowe naszych partnerów. Kolejne wersje platform digital experience od Sitecore wprowadzały praktyczne aktualizacje i nowe funkcje. Firma Sitecore przejęła także grecki start-up Moosend specjalizujący się w marketing automation. Wyraźnie widać, że Sitecore poważnie podchodzi do kwestii związanych z automatyzacją, stale rozwijając swoje rozwiązania, by wyposażać firmy w niezrównane narzędzia MA.

Pomagamy firmom rozwijać się poprzez skuteczną automatyzację kampanii marketingowych

 

sitecore marketing automation 1
Edytor kampanii Marketing Automation

 

Aplikacja „Marketing Automation" pozwala projektować w pełni zautomatyzowane procesy komunikacji marketingowej, wykorzystywać personalizację treści i targetowanie wiadomości email. Poszczególne procesy składają się z elementów, z których każdy określa daną czynność wykonaną przez użytkownika, np. wizytę w danej witrynie, kliknięcie przycisku z CTA, zarejestrowanie konta czy zakup produktu.

Nasza wiedza na temat narzędzi Sitecore w połączeniu z łatwym w obsłudze interfejsem drag-and-drop pozwala nam efektywnie projektować zautomatyzowane kampanie, z wykorzystaniem dostępnych funkcji umożliwiających:

 • Rejestrowanie kontaktów w zautomatyzowanych kampaniach.
 • Ewaluację aktywności kontaktów na podstawie określonych reguł.
 • Prowadzenie różnych działań marketingowych skierowanych do poszczególnych kontaktów.

Wdrażanie scenariuszy MA w praktyce

sitecore marketing automation 2 
Przykład konfiguracji reguł

Zanim wdrożymy scenariusz marketing automation, upewniamy się, że wszystkie jego elementy są prawidłowo zbudowane i skonfigurowane. Wdrożenie scenariusza kampanii marketing automation może bowiem wymagać np.:

 • stworzenia dedykowanej strony docelowej,
 • przygotowania spersonalizowanych treści,
 • zdefiniowania profili behawioralnych,
 • uwzględnienia dodatkowych mechanizmów śledzenia konwersji,
 • wygenerowania nowych szablonów e-mailowych,
 • opracowania wiadomości e-mail odpowiednich dla każdego etapu komunikacji,
 • zaplanowania zupełnie nowych kampanii.

Po przygotowaniu wszystkich niezbędnych elementów Sitecore umożliwia nam opracowanie logiki danego scenariusza. Definiujemy ją podczas warsztatów, które prowadzimy dla zespołów marketingu i sprzedaży po stronie klienta.

Poznaj korzyści płynące z usług Sitecore Marketing Automation

W Infinity Group traktujemy marketing automation jako zbudowanie kompletnego systemu, który ma stale monitorować aktywność użytkowników i podejmować określone działania marketingowe zgodnie ze zdefiniowanymi wcześniej warunkami. Wszystko to służy dostarczeniu użytkownikowi optymalnych treści we właściwym miejscu i w odpowiednim czasie. „Marketing Automation" pozwala automatycznie podejmować działania na podstawie zachowań użytkownika, atrybutów kontaktów czy danych demograficznych. Wszystko to przekłada się na precyzyjne targetowanie i możliwość dostarczania spersonalizowanych doświadczeń na każdym etapie ścieżki klienta.

Jeśli chcesz odkryć nowy poziom kampanii digitalowych, umów się z nami na konsultację, by dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci zrealizować wyznaczone cele biznesowe. Pomożemy Ci wykorzystać możliwości automatyzacji i tym samym zrealizować skuteczne kampanie dostarczające mierzalnych efektów. Nie przegap okazji, by ulepszyć swoje strategie marketingowe i usprawnić je dzięki innowacyjnej technologii oraz specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów. Skontaktuj się z nami — porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Odkryj kolejną usługę

sitecore analytics

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania