Content Management

Kluczowe funkcjonalności Kentico

Content Management – skuteczne zarządzanie treścią i strukturą serwisu WWW

W chwili, gdy wdrożysz platformę Kentico, przekonasz się, że zarządzanie treścią na Twojej stronie internetowej nigdy nie było prostsze. Moduł „Content Management” łączy funkcje tworzenia, edytowania i publikowania treści, co przekłada się na wzrost produktywności i całościowo pomaga oszczędzić cenne zasoby. Co więcej, rozwiązanie to pozwala tworzyć content dla wielu serwisów jednocześnie, dzięki czemu poszerzysz swój zasięg w sieci. Z Kentico DXP możesz zarządzać różnymi rodzajami contentu, mając pewność, że w świecie digitalu działasz skutecznie i efektywnie – niezależnie od liczby kanałów komunikacji.

Możliwości modułu Content Management od Kentico

Kentico oferuje narzędzia i funkcjonalności, które wspierają proces tworzenia treści i zarządzania nią w efektywny, usystematyzowany sposób. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na łatwiejszym tworzeniu stron, lepszej organizacji danych, zarządzaniu wielojęzycznym contentem czy porządkowaniu multimediów, DXP od Kentico usprawni realizację tych zadań.

Web Builder

„Page Builder” od Kentico to elastyczne, przyjazne użytkownikom narzędzie, które ułatwia tworzenie układów graficznych stron. Rozwiązanie to dostarcza funkcjonalności, takie jak:

  • rozbudowana biblioteka widżetów,
  • opcje personalizacji,
  • gotowe szablony,
  • narzędzia do zarządzania digitalowymi zasobami,
  • narzędzia do zarządzania strukturą strony.

Kentico udostępnia kompleksowy pakiet narzędzi do tworzenia wizualnie atrakcyjnych i wysoce funkcjonalnych layoutów, które wykorzystasz zarówno do zbudowania strony od zera, jak i ulepszenia istniejącego serwisu.

 

Structured Data

Moduł „Structured Data” pozwala nietechnicznym edytorom efektywnie tworzyć content i zarządzać nim zgodnie z dobrymi praktykami SEO. Zastosowanie zdefiniowanych rodzajów treści i ustrukturyzowanych form sprawia, że edytorzy mogą intuicyjnie dodawać powiązany content, szybko tworzyć kolejne strony i przerabiać szablony, nie ingerując w kod. Kentico wspiera tworzenie contentu, który wykorzystasz w obrębie różnych serwisów, aplikacji czy kampanii mailowych, zapewniając spójność, łatwe wyszukiwanie i płynną integrację.

Wielojęzyczny content

Z funkcją obsługi wielojęzycznego contentu możesz formułować przekaz w dowolnym języku, poszerzając w ten sposób bazę użytkowników i zwiększając ruch na stronie, przy jednoczesnej poprawie User Experience. Kentico Xperience pozwala na płynną, bezproblemową lokalizację serwisów w różnych językach dzięki możliwości tworzenia struktury serwisu pod konkretną wersję językową, dostosowywanie aliasów URL do danego języka i łatwiejszemu kodowaniu znaków. Problematyczne nie są takie języki, jak chiński, rosyjski, arabski oraz wszystkie inne, które obsługują kodowanie UNICODE i teksty od prawej do lewej. Możesz także bez trudu zarządzać tłumaczonym contentem za pomocą procesów opracowanych pod dane języki, a w razie potrzeby cofnąć się do języka domyślnego. Dodatkowo funkcja „Smart Language Selection” automatycznie wyświetla odpowiednią kategorię treści oraz format czasu zgodny ze strefą czasową użytkownika strony.

Zarządzanie zasobami digitalowymi

Kentico oferuje dwa sposoby zarządzania zasobami digitalowymi: Bibliotekę Mediów oraz zewnętrzny „digital asset management system” (DAM) Byndera, które stanowią przestrzeń dla zdjęć, materiałów wideo, PDF-ów i innych plików. Umieszczając treści w repozytorium contentu, zyskujesz do nich dostęp z poziomu całej platformy, a wbudowany edytor pozwala łatwo przerabiać wgrane do bazy zdjęcia. Z kolei zastosowanie funkcji rozpoznawania obrazów, dostępnej dzięki możliwościom sztucznej inteligencji, wpływa pozytywnie na dostępność strony internetowej i działania SEO. Możesz także zabezpieczyć content poprzez nadanie dostępów i przypisanie ról.

Zarządzanie wieloma stronami

Wykorzystując Kentico Xperience, zyskujesz dostęp do funkcji zarządzania wieloma stronami jednocześnie – dzięki niej możesz wpływać na digital experience klientów z poziomu jednego panelu nawigacji, oszczędzając w ten sposób czas i zwiększając produktywność swojego zespołu. Funkcja ta pozwala z łatwością udostępniać oraz wielokrotnie wykorzystywać content i inne informacje na przestrzeni wielu stron, co z kolei przyspiesza proces wdrożenia i zapewnia spójność dostarczanych digital experiences. Ponadto możesz szybko i efektywnie publikować nowy content, wykorzystywać istniejące szablony i uwierzytelnienia, a także ujednolicać punkty styku, by zapobiec błędom i oszczędzić czas osób odpowiedzialnych za edycję treści.

.

Odkryj kolejną funkcjonalność Kentico

customer data platform

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania