kentico

Kentico Xperience: rozwiązanie dla przedsiębiorstw, doceniane przez analityków

Kentico to idealne rozwiązanie dla mniejszych firm, które potrzebują kompleksowego i niedrogiego DXP. Kentico Xperience to platforma do obsługi cyfrowej, która zapewnia spersonalizowane treści i marketing, dzięki czemu wpływa na większe zaangażowanie klientów i wspiera realizację spersonalizowanych kampanii, a w konsekwencji zwiększa zwrot z inwestycji. To rozwiązanie bezproblemowo integruje się z dowolnym stosem technologicznym, jednocześnie zapewniając organizacjom optymalną wydajność.

Jesteśmy czwartym globalnym partnerem Kentico na świecie i pierwszym w Europie

  Dlaczego Kentico

  • Proven enterprise solution

   Skalowalny system, spełniający indywidualne potrzeby Klienta.

  • Large network of Sitecore providers

   Kompleksowe wsparcie techniczne, dokumentacja i szkolenia.

  • Scalability and customised solution

   Zestaw narzędzi do zarządzania doświadczeniem użytkownika.

  • Full digital view of customer experience

   Korporacyjne rozwiązanie dostępne w optymalnej cenie.

  Kluczowe funkcje systemu

  System zarządzania treścią

  Kentico jako system CMS dostępny jest w dwóch wariantach - jako tradycyjny, "monolityczny" CMS, a także jako "headless CMS". Każdy z nich zapewnia wydajne zarządzanie treścią, jednak wersja "headless" stanowi rozwiązanie chmurowe, które cechuje się większą elastycznością. „Headless” umożliwia ponadto łatwą i efektywną integrację z innymi aplikacjami czy kanałami, ułatwiając prezentacje treści w spójnej i uporządkowanej formie.

  Platforma marketingowa

  Narzędzia do prowadzenia działań e-marketingowych są w pełni zintegrowane z systemem CMS i umożliwiają realizację działań w zakresie automatyzacji, lead score, kampanii e-mailingowych, personalizacji czy testów A/B. Wszystko, co pozwala marketerom lepiej zarządzać potrzebami Klientów i doświadczeniem użytkowników.

  Platforma e-commerce

  Kentico to zarazem kompletna platforma sprzedaży, umożliwiająca stworzenie i rozwijanie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego. Zapewnia elastyczną integrację z systemami płatności, istniejącymi już systemami ERP i CRM, a nawet innymi systemami e-commerce, takimi jak Ucommerce, a także - bezpośredni dostęp do wielu zintegrowanych narzędzi e-marketingowych.

  Zapytaj EKSPERTA!

  Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania