DXP services - osiągnij sukces dzięki platformie Digital Experience

Digital Experience Platform (DXP) to technologia niezbędna dla każdej organizacji, która chce zbudować swoją obecność w cyfrowym świecie oraz usprawnić wszelkie operacje biznesowe. Została zaprojektowana, by pomagać firmom tworzyć i optymalizować tzw. Customer Experience - wzmocnić zaangażowanie klientów w sieci, zwiększyć konwersje i w efekcie przyczyniać się do wzrostu przychodów. Nasza agencja oferuje szeroki zakres usług DXP, przede wszystkim projektowanie i rozwój serwisów internetowych w oparciu technologie Kentico, Sitecore czy Umbraco, ale też m.in.: aktualizacje wdrożonych systemów, przejęcia aktualnych rozwiązań, a także zarządzanie treścią, wsparcie w utrzymaniu serwisu czy analizę danych.

Czym są Digital Experience Platforms?

Rozwiązania klasy DXP można zdefiniować jako zestaw technologii i narzędzi dedykowanych dużym organizacjom, by mogły zarządzać cyfrowymi doświadczeniami swoich klientów za pośrednictwem różnych kanałów: stron internetowych, aplikacji mobilnych, czy też mediów społecznościowych. System ten gromadzi tzw. Customer Data i na tej podstawie personalizuje wyświetlane przez użytkownika treści, dostosowując je do potrzeb danej grupy docelowej. Celem wdrażania rozwiązań DXP jest zapewnienie bezproblemowego i spójnego doświadczenia we wszystkich cyfrowych obszarach oddziaływania, by zwiększyć w ten sposób jakość Customer Experience.

Zastosowanie DXP solutions daje więcej niż klasyczny Content Management System, dlatego warto rozważyć ich development, nawet jeśli posiadasz już serwis internetowy lub aplikację mobilną. Technologię tę można z łatwością zintegrować z innymi systemami (na przykład systemami płatności w eCommerce), a jej rozbudowane funkcje pozwolą Ci usprawnić szereg działań marketingowych i sprzedażowych. Jeśli zastanawiasz się, czy to rozwiązanie jest odpowiednie dla Ciebie - nie wahaj się i napisz do nas, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Nasze podejście do świadczenia usług DXP

Decydując się na współpracę z nami, wybierasz ekspertów ze rozumieniem zarówno trendów w świecie digitalowym, jak i realiów biznesowych - w branży cyfrowej działamy od 20 lat, wspierając marki cenione w Polsce oraz za granicą. Dzięki podejściu opartym na danych i zastosowaniu innowacyjnych technologii dostarczamy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb klientów. Kluczową rolę w naszej agencji odgrywa zespół, który tworzą profesjonaliści w takich dziedzinach, jak tworzenie serwisów internetowych, projektowanie UX, marketing cyfrowy, analiza danych i wiele innych. W trosce o zapewnianie najlepszych możliwych rozwiązań zespół Infinity stale rozwija swoje umiejętności, szkoląc się i uczestnicząc w wydarzeniach branżowych, by pozostać na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w branży.

Stawiamy na ścisłą i zaangażowaną współpracę z klientami na każdym etapie projektu - od wstępnych konsultacji do wdrożenia oraz bieżącego wsparcia i utrzymania serwisu. Wierzymy w otwartą komunikację i zapraszamy naszych partnerów do aktywnego udziału w całym procesie cyfrowej transformacji, dzieląc się wiedzą na temat oferowanych technologii, by mieć pewność, że wdrożone rozwiązania spełnią Twoje unikalne potrzeby biznesowe i napędzą rozwój.

FAQ

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania