Multikino Mobile App i platforma Domino’s Pizza w konkursie eCommerce Berlin Expo

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy kilka spektakularnych projektów w kategorii eCommerce. Dwa z nich postanowiliśmy zgłosić do konkursu E-Commerce Berlin 2022.

Pierwszy z nich to aplikacja mobilna Multikino, w kategorii IT for eCommerce. Drugi zaś, to nowa platforma dla Domino’s Pizza w kategorii New Development in eCommerce.

E-Commerce Berlin Expo to największa doroczna impreza poświęcona e-commerce w Berlinie z ponad 15000 zwiedzającymi i 400 wystawcami. Wydarzenie gościło w przeszłości znane firmy, takie jak Google, Samsung, Alibaba, Zalando, Facebook, DHL i L’Oreal. E-Commerce Berlin to możliwości biznesowe dla całego ekosystemu handlu elektronicznego: od sprzedawców po platformy, dostawców hostingu, dostawców rozwiązań zapobiegających oszustwom, podmioty przetwarzające płatności i inne firmy zajmujące się rozwiązaniami online.

W trakcie wydarzenia odbędzie się również konkurs dla najlepszych rozwiązań eCommerce

Wiemy już, że oba nasze projekty zostały zakwalifikowane i teraz to publiczność zdecyduje o ich dalszym losie w konkursie. Niezależnie jednak od wyników konkursu i tak mamy satysfakcję z tych realizacji. Wiemy, że realnie wspierają rozwój biznesów naszych partnerów, a to jest dla nas najważniejsze.


Głosujcie na nas!

Multikino Mobile App

GŁOSUJ

Domino’s Pizza

GŁOSUJ


  • https://www.infinity-group.pl/blog/2020/12/07/multikino-wyjatkowa-przyjazna-uzytkownikom-napedzana-danymi-aplikacja-mobilna/
  • https://www.infinity-group.pl/blog/2021/04/27/nagroda-kenico-site-of-the-year-dla-rozwiazania-wspierajacego-dynamiczny-rozwoj-dominos-pizza-w-polsce/

Please accept marketing-cookies to watch this video.

Skontaktuj się z nami

Previous Post
Next Post