Partnerstwo Sitecore

Wybierz certyfikowanych partnerów Sitecore i osiągnij wyznaczone cele

Wybierz Infinity Group, partnera Sitecore,
i wykorzystaj pełen potencjał platformy

Infinity Group to zaufany i doświadczony partner technologii Sitecore. Wiemy, że każdy biznes ma inne potrzeby i dążenia, dlatego stawiamy na ścisłą współpracę z klientem, chcąc dostarczać rozwiązania klasy DXP dostosowane w pełni do konkretnych wymagań. Od tworzenia strategii cyfrowych i wdrażania nowych funkcji aż po usługi wsparcia i utrzymania – chcemy stać się częścią sukcesu naszego klienta.

sitecore partnership 1
sitecore partnership 2

Posiadany przez nas tytuł Sitecore Silver Partner świadczy między innymi o doświadczeniu naszego teamu
i najwyższej jakości oferowanych usług
. Doskonale znamy produkty Sitecore i jesteśmy na bieżąco z zmianami w świecie tej technologii, dzięki czemu potrafimy projektować i wdrażać spersonalizowane, innowacyjne
i łatwe w użytku rozwiązania. Wspieramy w ten sposób klientów w procesie cyfrowej transformacji i napędzamy rozwój ich biznesu. Na pierwszym miejscu stawiamy budowanie silnych relacji biznesowych – czujemy się współodpowiedzialni za każdy projekt, dlatego zapewniamy wszelką niezbędną pomoc (m.in. narzędzia, wiedzę), by osiągnąć wyznaczone cele.

Wybierz Infinity Group, by wykorzystać pełnię możliwości Sitecore: systemu zarządzania treścią (CMS, content management system), narzędzi do digital marketingu
i e-commerce. Specjalizujemy się zarówno w rozwiązaniach opartych na Sitecore Experience Platform, jak i nowych – dostępnych w modelu Sitecore Composable. Dostarczamy technologię, która pozwala ulepszyć cyfrowe doświadczenia użytkowników końcowych i odpowiada na wyzwania dzisiejszego dynamicznie rozwiającego się świata.

sitecore partnership 3

Korzyści współpracy z agencją partnerską Sitecore

 • Doświadczenie: Szeroka wiedza na temat produktów Sitecore i umiejętność wykorzystania jej do realizacji celów biznesowych.
 • Zespół zawodowców: Zapewnienie wysokiej jakości wdrożenia, personalizacji i wsparcia.
 • Wsparcie strategiczne: Cenne konsultacje i szkolenia, by połączyć cyfrową strategię z dobrymi praktykami w branży i osiągnąć oczekiwane efekty.
 • Integracja i skalowalność: Integrowanie Sitecore z innymi systemami dla płynnego przepływu danych i skalowalności, by umożliwiać dalszy rozwój systemu.
 • Wsparcie i utrzymanie: Usługi, dzięki którym wdrożony system będzie działał płynnie i bezpiecznie.

Dlaczego warto wybrać nas jako partnera od systemu Sitecore?

 • Kentico - Services - Partnership - Knowledge - Icon EN

  Partnerstwo z Sitecore od 2011 roku

 • Kentico - Services - Partnership - DXP Capabilities - Icon EN

  Doświadczony zespół deweloperski, marketingowy

 • Kentico - Services - Partnership - Implementations - Icon EN

  Międzynarodowe, nagradzone wdrożenia

 • Kentico - Services - Partnership - Tailored Platform - Icon EN

  Skupienie na potrzebach biznesowych klienta

 • Kentico - Services - Partnership - Benefits - Icon EN

  Duża elastyczność i wsparcie
  w zakupie, rozszerzaniu licencji

Dołącz do firm, które wybrały nasze usługi - klientów korporacyjnych, liderów w swoich branżach

Poznaj polskich i światowych liderów, którzy postawili na wsparcie naszej agencji i przekonali się o naszym wieloletnim doświadczeniu oraz jakości oferowanych rozwiązań Sitecore. Dowiedz się więcej o tym, jakie możliwości tej technologii wykorzystaliśmy, by zapewnić naszym partnerom cyfrowe doświadczenia na miarę potrzeb i napędzić rozwój biznesowy. Jeżeli jednak chcesz się przekonać, jak pomagamy przenieść cyfrową obecność Twojej firmy na wyższy poziom i dotrzeć do Twoich klientów – skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Odkryj kolejną usługę

sitecore development

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania