Kentico Consulting Services

Doraźne lub długoterminowe konsultacje na miarę potrzeb

Kentico Consulting: wykorzystaj pełnię możliwości systemu

Przygotowania do realizacji projektu wymagają podjęcia szeregu działań, w wyniku których przeprowadzona zostanie analiza biznesowa oparta na zebranych wymaganiach funkcjonalnych i niefunkcjonalnych. Efektem tych prac jest architektura logiczna rozwiązania oraz koncepcja technologiczna poparta weryfikacją wykonalności. Ostatecznie, należy także wyznaczyć odpowiedni zespół, określić podejście do projektu oraz - co najważniejsze - opracować jego zakres i plan realizacji poszczególnych etapów.

Alternatywą dla oferowanego przez nas procesu Discovery są usługi konsultingowe - forma wsparcia w przygotowaniu do wdrożenia zgodnego z wszelkimi potrzebami i wymaganiami biznesowymi. Poznaj ich zakres i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci wykorzystać potencjał platformy digital experience od Kentico.

Usługi consultingowe, czyli jak dostosowujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb

Usługi konsultingowe dostępne w ramach projektów na Kentico Xperience to:

  • Walidacja wymagań i oczekiwań biznesowych
  • Techniczna weryfikacja wykonalności projektu
  • Dobór odpowiedniej licencji i wersji systemu
  • Konsultacja architektury logicznej i fizycznej rozwiązania
  • Weryfikacja możliwości i rekomendacja wykorzystania narzędzi digital marketing dostępnych w ramach danej wersji Kentico
  • Audyt wdrożenia w zakresie implementacji, wydajności oraz bezpieczeństwa

Jeżeli nie masz pewności czy wdrażasz Kentico Xperience, czy Xperience by Kentico, jesteś w trakcie projektu i masz problemy z wdrożeniem lub chcesz po prostu upewnić się, że projekt realizowany jest zgodnie ze standardami producenta - skontaktuj się z Infinity Group. Jako doświadczony partner w zakresie wdrażania i rozwijania platform DXP jesteśmy w stanie ocenić, jak możemy pomóc przy Twoim projekcie. Nie zwlekaj i umów się na konsultację.

Odkryj kolejną usługę

Development Kentico

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania