Sitecore Integration

Włącz Sitecore do istniejącej cyfrowej infrastruktury

Usługi Sitecore Integration: Optymalizacja cyfrowego ekosystemu rozwiązań dla lepszych doświadczeń użytkowników

sitecore integration 1

Sitecore – uznana na rynku platforma digital experience – dostarcza wielu narzędzi pozwalających tworzyć spójne i spersonalizowane doświadczenia klientów. Jako agencja specjalizująca się we wdrożeniach tego DXP, oferujemy usługi integracji Sitecore, aby pomóc organizacjom powiązać z tym systemem różne aplikacje i rozwiązania, które mogą być źródłem danych o użytkowniku. Usługi te pozwalają zoptymalizować poszczególne procesy i działania, zapewniając jednocześnie płynny przepływ informacji między zintegrowanymi rozwiązaniami. Dzięki naszemu doświadczeniu w projektach Sitecore dogłębnie poznaliśmy architekturę i funkcje tego systemu. Ściśle współpracujemy z zespołem po stronie klienta, by zidentyfikować jego unikalne potrzeby w zakresie integracji systemów (wymiany/pozyskania wiedzy o użytkowniku) i zaproponować rozwiązanie, które na nie odpowiada.

Poznaj insighty i wykorzystaj potencjał personalizacji dzięki integracjom Sitecore

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zintegrować Sitecore z systemem CRM, platformą e-commerce czy aplikacją mobilną – dzięki naszemu doświadczeniu opracujemy proces cyklicznej wymiany danych. Podejście oparte na ujednoliconych danych przekłada się na możliwość pozyskania jeszcze większej ilości cennych informacji o klientach – insightów o preferencjach, zachowaniach, interakcjach z serwisem. Integrując wykorzystywane systemy, zyskujesz dostęp do rzetelnych i aktualnych danych pozyskanych z różnych punktów styku. Informacje te możesz następnie przeanalizować i dzięki nim podejmować świadome decyzje biznesowe, skuteczniej projektować doświadczenia użytkowników oraz jeszcze precyzyjniej targetować kampanie marketingowe.

sitecore integration 2

Wybierz Infinity Group i postaw na efektywną współpracę z doświadczonym integratorem systemów

Naszą pozycję na rynku zbudowaliśmy między innymi dzięki wieloletniemu partnerstwu z Sitecore oraz licznym wdrożeniom tego systemu. Dotychczasowe projekty pozwoliły nam zdobyć szeroką wiedzę branżową i dowodzą, że w pracy stawiamy przede wszystkim na jakość. Wybierz Infinity Group – preferowanego partnera w integracjach Sitecore – i skontaktuj się z nami już dziś, by omówić projekt.

FAQ

Jeśli potrzebujesz zintegrować Sitecore z obecnym stosem technologicznym, zapoznaj się z poniższymi pytaniami i dowiedz się więcej o tym, jak możemy powiązać tę platformę z innymi systemami czy narzędziami.

 

Odkryj kolejną usługę

sitecore upgrade

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania