Sitecore Development

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla poprawy digital experience

Sitecore Development: kompleksowe usługi wdrożenia świadczone przez certyfikowanych Sitecore developerów

sitecore development 1

Sitecore to platforma digital experience, która pozwala projektować doświadczenia użytkowników w różnych kanałach cyfrowych. Jeśli szukasz agencji developerskiej, by wdrożyć Sitecore Experience Platform, potrzebujesz zespołu, który zna ten system od podszewki. Z odpowiednim partnerem, możesz w pełni wykorzystać funkcje Sitecore'a - nie tylko jego skalowalność i opcje personalizacji, ale przede wszystkim możliwość zbudowania serwisu, który odpowiada na konkretne potrzeby biznesowe. Niezależnie od tego czy zaczynasz projekt od początku, czy zamierzasz ulepszyć istniejący serwis www - w Infinity Group oferujemy dostęp do eksperckiej wiedzy z zakresu wdrożeń systemu Sitecore i pomagamy osiągnąć konkretne cele biznesowe.

Jesteśmy zespołem certyfikowanych developerów Sitecore specjalizujących się w budowie serwisów internetowych, platform ecommerce oraz automatyzacji działań marketingowych. Naszym celem jest dostarczanie klientom skrojonych na miarę potrzeb rozwiązań digitalowych, wspieranie rozwoju biznesowego oraz pomoc w utrzymaniu przewagi konkurencyjnej w dynamicznym cyfrowym świecie. Nasz zespół deweloperski świadczy wysokiej jakości, efektywne usługi, prowadząc klienta przez cały proces wdrożenia i pracując zgodnie z najlepszymi standardami w branży.

Jeśli szukasz kompleksowych usług z zakresu Sitecore development, skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci osiągnąć sukces.

sitecore development 2

Usługi oferowane w zakresie Sitecore Development

 • Kentico - Services - Development - Discovery Process - Icon EN

  Proces Discovery służący identyfikacji potrzeb biznesowych

 • Kentico - Services - Development - License Selecting - Icon EN

  Wybór najkorzystniejszej licencji Sitecore

 • Kentico - Services - Development - Expert Design - Icon EN

  Projekt i wdrożenie rozwiązania

 • Kentico - Services - Development - Creating Modules - Icon EN

  Stworzenie dedykowanych modułów

 • Kentico - Services - Development - Maintenance Management - Icon EN

  Utrzymanie i Customer Value Management

Co wyróżnia nas jako firmę zajmującą się wdrożeniami Sitecore?

 • Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży i szeroką wiedzę na temat różnych systemów zarządzania treścią, narzędzi marketingowych, aplikacji webowych i nie tylko.
 • Jesteśmy partnerem Sitecore od 2011 i mamy zespół doświadczonych, certyfikowanych deweloperów Sitecore.
 • Mamy na koncie wiele udanych wdrożeń, w tym projektów nagradzanych w konkursach Sitecore..
 • Oferujemy więcej niż projekt i wdrożenie rozwiązania: analizujemy cele i potrzeby biznesowe, pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania i zapewniamy wsparcie oraz utrzymanie serwisu.
 • Nasza aktualna wiedza pozwala nam wdrażać platformę Sitecore zgodnie ze standardami producenta oraz rozbudowywać i dostosowywać funkcje systemu według określonych potrzeb.

 • Szkolimy zespół po stronie klienta, organizując dedykowane warsztaty i zapewniając rozbudowaną dokumentację zgodną z aktualnym zapotrzebowaniem.

Korzyści współpracy z developerami Infinity Group

Decydując się na współpracę z nami, wybierasz najlepszy zespół certyfikowanych developerów Sitecore - oto, co jeszcze nas wyróżnia:

 • Niezrównane doświadczenie: Jako partnerzy Sitecore mamy ogromne doświadczenie we wdrażaniu tego rozwiązania i jesteśmy na bieżąco z informacjami na temat rozwoju produktu. Nasi developerzy wykorzystują swoją wiedzę, by dostarczać kompleksowe, skalowalne i dostosowane do potrzeb systemy.
 • Podejście oparte na współpracy: Wierzymy w ścisłą współpracę z naszymi klientami. Podejście to pomaga nam zrozumieć cele biznesowe organizacji, przeprowadzać research i proponować strategiczne wskazówki na przestrzeni całego cyklu projektowego. Doceniamy zaangażowanie ze strony klienta i dbamy o to, by przekuć jego wizję w efektywne rozwiązanie.
 • Metodyka agile: Dzięki jej zastosowaniu możemy elastycznie podchodzić do zmieniających się wymagań projektowych, jednocześnie wywiązując się z powierzonych nam zadań w ustalonych ramach czasowych. Podejście zwinne to jednocześnie gwarancja transparentności, nieprzerwanej komunikacji i uwzględniania wszelkiego feedbacku na każdym etapie cyklu projektowego.
 • Ciągłe wsparcie: Nasze zaangażowanie nie kończy się wraz z uruchomieniem serwisu. Oferujemy usługi wsparcia i utrzymania, by zapewnić odpowiednie funkcjonowanie rozwiązania.

Historie sukcesu: nasze wdrożenia platformy Sitecore

Rozwijanie cyfrowej obecności jest podstawą skutecznych działań biznesowych, a technologia Sitecore odgrywa kluczową rolę w tym procesie. Nasz zespół ma za sobą wiele udanych realizacji – m.in. wdrożeń serwisów e-commerce, zarządzania personalizowanym contentem czy poprawą user experience. Oferując usługi związane z wdrożeniem Sitecore, pomagamy firmom wyróżnić się w swojej branży i zwiększyć ich wpływ w świecie online. Poznaj nasze wybrane projekty i przekonaj się sam, jak możemy wesprzeć sukces Twojego biznesu.

FAQ

Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji o naszych usługach, zapoznaj się z poniższą sekcją, gdzie odpowiadamy na pytania, które często zadają nam potencjalni klienci.

 

Odkryj kolejną usługę

Sitecore integration

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania