Sitecore Customer Data Management

Efektywnie zarządzaj danymi, by zrozumieć potrzeby swoich klientów

Sitecore Customer Data Management: Pomagamy wykorzystać Sitecore CDP, by dostosowywać komunikację do potrzeb klientów

W cyfrowym świecie dane pełnią kluczową rolę w podejmowaniu decyzji biznesowych, a efektywne zarządzanie nimi jest podstawą sukcesu. To właśnie do tego służy jedno z narzędzi Sitecore – Customer Data Platform (CDP). Ta kompleksowa platforma pozyskuje w czasie rzeczywistym dane o użytkownikach i gromadzi je, dostarczając w ten sposób cennych informacji, dzięki którym zrozumiesz i zaangażujesz każdego klienta – niezależnie od punktu styku czy kanału komunikacji.

Oferujemy eksperckie usługi customer data management (CDM) i pomagamy organizacjom odkryć możliwości Sitecore CDP. Dzięki naszemu doświadczeniu poznasz rozbudowane funkcje tej platformy, a ponadto nauczysz się efektywnie gromadzić, analizować i wykorzystywać dane tak, by rozwijać biznes poprzez zapewnianie najwyższego poziomu digital experience.

Sitecore CDP: Wykorzystanie ujednoliconych danych do podejmowania świadomych decyzji biznesowych

Pokażemy Ci jak za pomocą Sitecore CDP możesz integrować dane z różnych kanałów, takich jak strony internetowe, aplikacje mobilne, social media, systemy CRM i nie tylko. Wykorzystując potencjał Sitecore CDP, pomagamy dostarczać treści dostosowane do aktualnych potrzeb użytkownika, a także poprawić jakość marketingowych działań. Wszystko to przekłada się na całościowy rozwój biznesu i szansę zyskania cennej przewagi konkurencyjnej.

Zaufaj naszemu doświadczeniu w zarządzaniu danymi klientów

W Infinity Group specjalizujemy się w technologii Sitecore i oferujemy kompleksowe usługi customer data management. Jako zaufany partner dostarczamy kompleksowe rozwiązania – od analizy danych po realizację kampanii – dzięki którym z łatwością dotrzesz do swojej grupy odbiorców. Łącząc znajomość ekosystemu Sitecore i doświadczenie w zarządzaniu danymi klientów, potrafimy usprawnić Twoje operacje i wyposażyć w zaawansowany, konfigurowalny zestaw narzędzi i technologii.

Wybierając nasze usługi, zyskujesz dostęp do naszej szerokiej wiedzy marketingowej i analitycznej. Nasz zespół tworzą eksperci tych dziedzin oraz doświadczeni deweloperzy, którzy będą z Tobą ściśle współpracować, by zrozumieć unikalne potrzeby biznesowe i zaproponować rozwiązanie, które na nie odpowiada. Ponadto, zajmujemy się obsługą i śledzeniem wydajności systemu CDM, dążąc do tego, by stale optymalizować działania marketingowe i usprawniać procesy zarządzania danymi – efekty tych prac są widoczne w całym cyfrowym ekosystemie. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się jak nasze doświadczenie i podejście odmienią Twoje dotychczasowe metody zarządzania danymi.

Odkryj kolejną usługę

sitecore personalisation

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania