Sitecore Content Management

Usprawnij proces zarządzania treścią dzięki ekspertom od Sitecore CMS

Sitecore Content Management: Kompleksowe zarządzanie treścią za pomocą CMS od Sitecore

Sitecore CMS to zaawansowany i wysoce konfigurowalny system zarządzania treścią z wieloma funkcjami, które umożliwiają firmom efektywne zarządzanie contentem. Intuicyjny interfejs pozwala edytorom tworzyć i dostarczać spersonalizowany content, a także zarządzać nim, wykorzystując narzędzia dostępne w ramach rozwiązania.

Infinity Group oferuje wsparcie w optymalizowaniu strategii zarządzania treścią. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy z tworzeniem treści, automatyzacją prac contentowych, czy analityką - nasi eksperci pomogą osiągnąć twoje cele. Nasza wiedza na temat rozwiązań Sitecore i poszczególnych funkcji tego systemu pozwala efektywnie personalizować content w czasie rzeczywistym i we wszystkich kanałach komunikacji. Czerpiąc z naszego doświadczenia, zwiększysz skuteczność prowadzonych działań marketingowych i zaprojektujesz spójne doświadczenia na każdym etapie customer journey.

sitecore content management 1

Zakres usług oferowanych naszym klientom

Nasi doświadczeni Web Content Developerzy doskonale znają Sitecore CMS i wiedzą, jak uzyskać najlepsze efekty dzięki zastosowaniu jego funkcji. Jesteśmy gotowi podzielić się naszym doświadczeniem w zakresie obsługi Sitecore: oferujemy warsztaty i szkolenia dostosowane do aktualnych potrzeb oraz rozbudowaną dokumentację. Możesz powierzyć nam niejedno zadanie związane z obsługą CMS, na przykład:

 • Kentico - Services - CMS - Structure Management - Icon EN

  Zarządzanie strukturą serwisu

 • Kentico - Services - CMS - SIte Management - Icon EN

  Zarządzanie modułami i szablonami

 • Kentico - Services - CMS - User Access - Icon EN

  Zarządzanie użytkownikami

 • Kentico - Services - CMS - Content Publishing - Icon EN

  Publikacja contentu

 • Kentico - Services - CMS - Workflow Management - Icon EN

  Zarządzanie workflow

Nasze doświadczenie wykracza poza samo wdrażanie Sitecore CMS - specjalizujemy się także w migracji contentu i testach weryfikacyjnych, w tym testów funkcjonalnych, UAT i testów regresji. Podejmujemy się również realizacji zaawansowanych projektów, wymagających pracy na kilku, a nawet kilkudziesięciu wersjach językowych. Możesz spodziewać się owocnej współpracy niezależnie od jej wybranej formy - oferujemy takie modele, jak fixed price, T&M lub body leasing.

Efektywnie personalizuj content

Jako partner Sitecore potrafimy wykorzystać możliwości Sitecore Experience Platform w zakresie personalizacji treści. Dzięki współpracy z nami będziesz dostarczać szyty na miarę kontent, angażujący na każdym etapie procesu zakupowego. Z naszym doświadczeniem możesz:

 • wdrażać zaawansowane strategie personalizacji poprzez wykorzystanie inteligencji kontekstualnej i narzędzi analitycznych Sitecore do tworzenia contentu, który rezonuje z Twoimi odbiorcami w każdym punkcie styku.
 • integrować system z platformami marketing automation, by automatyzować spersonalizowane kampanie, usprawnić proces pozyskiwania leadów i dostosowywać system marketingowy do aktualnych potrzeb.
 • dostarczać content w systemie omnichannel, czyli zwiększać zasięgi treści poprzez zarządzanie wieloma kanałami, w tym: stroną internetową, aplikacją mobilną, platformami social media i nie tylko, docierając do odbiorców wszędzie tam, gdzie stykają się z marką.
 • zyskać aktualne dane i insighty dzięki narzędziom analitycznym Sitecore, by poznać m.in. zachowania użytkowników, skuteczność treści i ścieżki klientów w celu optymalizacji strategii contentowej.

Zintegruj Sitecore CMS z innymi rozwiązaniami

Jako headless CMS, Sitecore to elastyczne i skalowalne rozwiązanie, dzięki któremu możesz dostarczać content do wielu platform i urządzeń. Integracja Sitecore z wykorzystywanymi dotychczas systemami, np. platformami CRM czy rozwiązaniami marketing automation, pozwala usprawnić przepływ danych i procesy zarządzania treścią. Nasi eksperci pomogą Ci dostosować Sitecore CMS do wskazanych potrzeb biznesowych, oferując następujące usługi:

 • zarządzanie automatyzacja workflow: Usprawnij procesy tworzenia i zatwierdzania contentu, wdrażając zautomatyzowane przepływy pracy. Zdefiniuj role i uprawnienia użytkowników, a także kroki zatwierdzania treści, aby zapewnić płynną produkcję. dotyczącymi użytkowników,
 • powiązanie z systemami zewnętrznymi: zintegruj Sitecore z narzędziami i systemami, z których aktualnie korzystasz, by usprawnić procesy związanie z zarządzaniem treściami.
 • poprawa intuicyjności systemu: wesprzyj edytorów contentu, udostępniając im łatwy w obsłudze interfejs, który usprawnia tworzenie, edytowanie i publikację treści. Nasi eksperci dostosują platformę Sitecore do potrzeb Twojego zespołu.
 • wdrożenie dobrych praktyk w zakresie standaryzacji zarządzania treścią: wykorzystaj wiedzę i doświadczenie naszego zespołu, by opracować standardy regulujące procesy zarządzania treścią, zapewniając w ten sposób integralność i spójność contentu w całym ekosystemie cyfrowym.

Zalety Sitecore CMS, które odkryjesz, współpracując z ekspertami

Współpracując z nami, możesz spodziewać się wielu korzyści biznesowych, w tym:

 • Redukcja kosztów operacyjnych i błędów związanych z przesyłaniem i wgrywaniem treści.
 • Obniżenie kosztów wewnętrznych związanych z zatrudnieniem większej liczby redaktorów.
 • Poprawa spójności i jakości contentu.
 • Usprawnienie procesów przepływu treści.

Nasza oferta obejmuje więcej niż obsługę Sitecore Experience Platform, ponieważ chętnie dzielimy się wiedzą w zakresie marketingu cyfrowego i wykorzystujemy umiejętność strategicznego myślenia. Pomożemy Ci dostosowywać się do zmieniających się potrzeb biznesowych, optymalizując narzędzia i funkcje dostępne w ramach systemu. Dzięki naszemu doświadczeniu poprawisz efektywność kampanii marketingowych, zwiększysz konwersje i nie tylko. Współpraca z nami to inwestycja w rozwój i sukces biznesu, a także szansa na zwiększone przychody, a także poprawę wizerunku marki i zadowolenia klientów.

FAQ

W poniższej sekcji FAQ chcemy odnieść się do najczęściej zadawanych pytań dotyczących naszych usług w zakresie content managementu. Zapoznaj się z odpowiedziami, by dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci wykorzystać CMS od Sitecore do projektowania niepowtarzalnych, cyfrowych doświadczeń klientów.

 

Odkryj kolejną usługę

sitecore digital asset management

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania