Nasze pierwsze recenzje na platformie Clutch

20 lat temu rozpoczęliśmy naszą podróż w cyfrowym świecie. Spędziliśmy dwie dekady na wspieraniu firm w budowaniu platform cyfrowych i efektywnym ich wykorzystaniu. Współpraca z większością naszych partnerów biznesowych trwa wiele lat, bo przede wszystkim koncentrujemy się na ich wyzwaniach i czujemy się współodpowiedzialni za ich sukcesy.

Teraz nadszedł jednak czas, aby szerzej podzielić się naszymi doświadczeniami. Dlatego rozpoczęliśmy współpracę z Clutch. To platforma, która wspiera firmy IT w nawiązywaniu partnerstw i projektach B2B – nie tylko poprzez wymianę informacji, ale przede wszystkim poprzez uwiarygadnianie dotychczasowych osiągnięć. Clutch ma opracowany unikalny proces weryfikacji recenzji, który zapewnia, że wszystkie one są prawdziwe i autentyczne. Dzięki niemu każdy może mieć pewność, że nikt nie będzie w stanie sztucznie wpływać na wyniki – ani poprzez zwiększanie liczby pozytywnych opinii, ani poprzez negatywne działania niszczące konkurencję. Te recenzje są również wykorzystywane przez inne platformy do tworzenia rankingów. Na przykład Top Design Firms – przewodnik badawczy, który tworzy rankingi najlepszych firm ze wszystkich branż i wykorzystuje recenzje Clutch jako część swoich kryteriów.

Wielu naszych klientów i partnerów odniosło sukces dzięki naszym wdrożeniom. Jest nam niezmiernie miło, że teraz chcą potwierdzić jakość oferowanych przez nas usług. Zaczynamy świetnie, bo nasze dwie pierwsze recenzje są pięciogwiazdkowe.

nasze pierwsze recenzje na platformie clutch 1
nasze pierwsze recenzje na platformie clutch 3

Nieustannie staramy się podnosić jakość naszej pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach i poznać portfolio zrealizowanych przez nas projektów, zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami na naszym blogu i naszej stronie internetowej. Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu i zadawania pytań członkom naszego zespołu, zarówno w kwestii świadczonych przez nas usług, jak i otrzymanych recenzji. Z chęcią wesprzemy Cię we wszelkich działaniach cyfrowych, których potrzebujesz, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom.

Skontaktuj się z nami

Previous Post
Next Post