10 najważniejszych wskazówek dotyczących Sitecore upgrade

Upgrade systemu to długi i skomplikowany proces. Jeśli ma się zakończyć sukcesem, to musi być dobrze przemyślany i zaplanowany. Warto jednak podjąć ten wysiłek, bo korzyści z aktualizacji są ogromne: optymalna wydajność, zwiększenie i poprawa bezpieczeństwa, nowe funkcje dla marketingu i IT oraz mniejszy dług technologiczny niż przy obecnym rozwiązaniu.

Jeśli przygotowujesz się do aktualizacji systemu Sitecore w firmie, a może zastanawiasz się, jak wykorzystać wszystkie funkcje i ulepszenia Sitecore, obejrzyj nasz webinar i poznaj doświadczenia praktyków, którzy zajmują się rozwiązaniami technologicznymi już od kilkunastu lat:

  1. Arek Skuza – Business Development Director (Infinity Group), specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych, przynoszących firmom wzrosty przychodów i umożliwiających ekspansję rynkową.
  2. Julia Gebhart – Product Marketing Manager (Sitecore), specjalizuje się w marketingu cyfrowym, a w szczególności w zakresie strategii, realizacji i generowania popytu w branży energetycznej, hipotecznej i finansowej.
  3. Adam Cieśluk – Senior Sitecore Software Developer (Infinity Group), od 2012 roku pracuje nad projektami opartymi o Sitecore. W swojej karierze zawodowej zajmował się technologiami .NET takimi jak WinForms, ASP.NET Web Forms, Web Services, Services, ASP.MVC, WebApi. Pracował także nad projektami opartymi o Sitecore, od wersji 6.5 do 9.1 (projekty oparte o Web Forms i MVC). Posiada bogate doświadczenie związane z bazami danych: MSSQL (T-SQL), MySQL – projektowanie, administrowanie, a także duże doświadczenie w PHP, HTML i JavaScript. Zajmuje się ponadto przygotowywaniem CI/CD (DevOps).

Oglądając nasz webinar dowiesz się:

  1. Co nowego w Sitecore
  2. Jak przeprowadzić płynnie upgrade systemu, w sposób umożliwiający śledzenie i reakcję na potencjalne błędy i pomyłki
  3. Poznasz także najważniejsze kroki i wskazówki dla CTO dotyczące aktualizacji Sitecore’a.

 Zapraszamy do oglądania! 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!


Skontaktuj się z nami

Previous Post
Next Post