Sitecore Upgrade

Poznaj korzyści płynące z podniesienia Sitecore do najnowszej wersji

Sitecore Upgrade: najważniejsze informacje dotyczące podniesienia Sitecore do nowszej wersji

W świecie IT aktualizacje rozwiązań są niezbędne do tego, by nadążyć za dynamicznymi zmianami w zakresie danej technologii. W przypadku projektów Sitecore, upgrade systemu bywa postrzegany jako wyzwanie – dzieje się tak ze względu na stopień rozbudowania wdrożenia, integracji, personalizacji lub niewystarczające zasoby w zespole deweloperskim. Trzeba jednak pamiętać, że odkładanie lub unikanie aktualizacji Sitecore przekłada się na brak możliwości wykorzystania pełni potencjału rozwiązania. Inwestycja w podniesienie wersji systemu prowadzi do, zwiększenia bezpieczeństwa, możliwości wdrożenia usprawnień i nowych funkcji, co z kolei pomaga ulepszyć obsługiwane przez rozwiązanie procesy biznesowe.

Nasz zespół ekspertów zadba o płynną migrację nawet w przypadku rozwiązań z znaczącą liczbą integracji z istniejącymi systemami, by zoptymalizować wdrożenie nowej wersji Sitecore. Skontaktuj się z nami, by ulepszyć doświadczenia klientów i zbudować silną cyfrową markę poprzez upgrade platformy Sitecore Experience.

Usługi Sitecore Upgrade: aktualizacje i zmiany licencji

 

sitecore-mitigation

Jako partner Sitecore i zespół certyfikowanych deweloperów zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu Sitecore Upgrade, w tym:

  • podniesienie wersji, rozszerzenie lub zmiana parametrów licencji,
  • migracje z tradycyjnego Sitecore DXP do modelu Composable DXP (SaaS),
  • migracje wdrożonego systemu do nowszej wersji Sitecore'a, na przykład z Sitecore 9 do 10,
  • hotfixy – instalacja aktualizacji Sitecore dostarczanych przez producenta w celu usprawnienia platformy lub zwiększenia bezpieczeństwa.

Usługi te stanowią część prac związanych z utrzymaniem aplikacji i infrastruktury. Jeśli masz już serwis wdrożony z wykorzystaniem technologii Sitecore i doświadczasz problemu z aktualizacjami, migracją czy stabilną pracą systemu – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

FAQ

W Infinity Group rozumiemy, że aktualizacja platformy Sitecore może wzbudzać pewne wątpliwości i prowokować pytania. Aby odnieść się do często podnoszonych kwestii, przygotowaliśmy listę często zadawanych pytań dotyczących naszych usług. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz aktualizacji, by wykorzystać nowe możliwości Sitecore, zwiększyć wydajność, czy poprawić doświadczenia klientów, jesteśmy gotowi przeprowadzić Cię przez ten proces krok po kroku. Poznaj odpowiedzi na poniższe pytania i dowiedz się więcej o wsparciu, jakie oferujemy. W razie dalszych wątpliwości lub potrzeby omówienia konkretnego problemu – zapraszamy do kontaktu.

 

Odkryj kolejną usługę

sitecore support

Skontaktuj się znami

Sprawdź, jak możesz wykorzystać nasze rozwiązania