Kolejne pięciogwiazdkowe recenzje na Clutch!

2022 rok jest oficjalnie za nami! Ten niezwykle dynamiczny czas można określić tylko jednym hasłem: ROZWÓJ. W minionym roku powiększaliśmy zespół, poszerzaliśmy nasze kompetencje i pozyskiwaliśmy nowych klientów, jednak przede wszystkim wspieraliśmy naszych długofalowych partnerów biznesowych, odkrywając przed nimi ścieżki cyfrowego świata.

Ubiegły rok rozpoczęliśmy podsumowaniem otrzymanych recenzji na Clutch – platformie, która pomaga firmom IT uwiarygadniać ich dotychczasowe osiągnięcia. Mieliśmy bardzo mocny początek, ponieważ obie opinie dodane wówczas przez naszych klientów zwieńczone były najwyższą możliwą oceną. 2023 rok otwieramy zaś z sześcioma nowymi recenzjami, z czego aż pięć z nich to recenzje pięciogwiazdkowe! Sprawdź, jak nas oceniono:

kolejne pięciogwiazdkowe recenzje na clutch! 1

Jesteśmy dumni z tego, jak wysoko oceniają nas nasi klienci i niezmiennie dziękujemy im za to, że znaleźli czas, by podzielić się swoją opinią na temat współpracy z nami – tym bardziej że przyznane noty to nie jedyny ślad, jaki po sobie zostawili. Wchodząc na nasz profil na Clutch, znajdziesz pełne wersje ich recenzji wraz z dokładnym opisem tego, co i w jaki sposób wdrożyliśmy w ramach poszczególnych współprac. Mamy nadzieję, że nowy rok okaże się równie owocny i przyniesie same udane realizacje, a wraz z nimi kolejne potwierdzenia satysfakcji naszych klientów.

Jeśli chcesz wejść na nowy poziom digital experience i dowiedzieć się, jak możemy Ci w tym pomóc – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Zacznij 2023 rok z Infinity Group i pozwól nam rozwinąć Twój biznes!

Skontaktuj się z nami

Previous Post
Next Post