Uwaga! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wdrażamy najbardziej zaawansowane aplikacje w zakresie web content management, digital marketing, e-commerce, intranet/extranet.


Rozwiązania światowej klasy

Sprawdzone, godne zaufania, przynoszące wymierne efekty.

Posiadamy status Gold Implementation Partner firmy Sitecore - jednego z czołowych dostawców oprogramowania w zakresie Web Content Management i Omnichanell Communication na świecie. Aktywnym partnerem Sitecore’a jesteśmy od 2012 roku a nasza współpraca zaowocowała największą ilością wdrożeń tej technologii w Polsce oraz nagrodami Sitecore Experience Awards. Na bazie Sitecore Experience Platform z powodzeniem realizujemy też projekty na skalę międzynarodową, a oferowane przez nas rozwiązania pozwalają na efektywne działania w zakresie m.in. personalizacji, marketing automation, big data i e-commerce. Najlepsze rezultaty implementacji zapewnia nasz doświadczony zespół certyfikowanych developerów. Dowiedz się więcej

Posiadamy status Bronze Partner Kentico - jednego z liderów wśród dostawców oprogramowania w technologii ASP.NET CMS, w pełni integrujących Web Content Management, E-commerce i Online Marketing. Partnerem Kentico jesteśmy od 2016 r. Nasze doświadczenia w zakresie rozwiązań klasy enterprise: Sitecore, Open Text czy Red Dot, pozwalają nam efektywnie wykorzystywać Kentico w realizowanych projektach, idealnie dopasowując zastosowane rozwiązania do potrzeb naszych Klientów.

Dowiedz się więcej

Zespół narzędzi skutecznie i w szerokim zakresie wspierających marketing optimization. Oferowane przez HP rozwiązania służą efektywnemu zarządzaniu danymi oraz budowaniu zaangażowania użytkowników.
Status Google Partners jest potwierdzeniem wysokich kompetencji, wiedzy i profesjonalnej obsługi w zakresie reklamy AdWords. Infinity Group spełnia wymagania certyfikacyjne Google, zarządza odpowiednio wysokimi budżetami reklamowymi i wykorzystuje zaawansowane możliwości programu AdWords.
Posiadamy, potwierdzony certyfikatem Microsoft Gold Partner, dostęp do najnowszych technologii w ramach kompetencji „Application development” .
W tym obszarze, Microsoft gwarantuje nam jako partnerowi merytoryczne i techniczne wsparcie we wdrożeniach, a sam certyfikat wskazuje nie tylko na nasze możliwości technologiczne, ale też szerokie doświadczenie, poparte referencjami Klientów. 
Usługi

Konsulting technologiczny, audyty

Analizujemy oczekiwania biznesowe i weryfikujemy/opracowujemy koncepcje technologiczne w odniesieniu do konkretnych aplikacji lub całych procesów biznesowych.
W przypadku istniejących rozwiązań przeprowadzamy audyt oraz rekomendujemy zmiany.

Projektowanie systemów i interface’ów

Wspieramy klienta na etapie zebrania wymagań biznesowych. Przygotujemy wymagania funkcjonalne oraz architekturę logiczną i fizyczną rozwiązania. Zaprojektujemy interface i przeprowadzimy badania. Zweryfikujemy jego wykonalność oraz zaplanujemy jego wdrożenie. Wskażemy jakie są możliwości rozwoju, rozbudowy i utrzymania.

Budowa dedykowanych rozwiązań oraz wdrażanie systemów na licencjach

Zaprojektujemy, wykonamy i wdrożymy systemy z takich obszarów jak: Enterprice Content Management, Digital Expirience, E-commerce, Customer Relationship Management, Big Data, Multichanell/Omnichanell Communication, aplikacje mobilne.

Utrzymanie i serwis

Zrealizowane projekty utrzymujemy, rozwijamy i serwisujemy. Świadczymy kompleksowy zakres usług zapewniający sprawne działanie wdrożonych systemów i aplikacji.
Gwarantujemy elastyczne podejście do warunków współpracy w  zakresie SLA. Świadczymy  usługi first Line support. Obsługujemy zgłoszenia serwisowe w platformach typu JIRA, Mantis, jak również w formie e-mail, tel.

Project management

Doświadczony zespół project managerów przeszkolonych w metodykach prowadzenia projektów. Dostosowujemy się do wymogów/oczekiwań/możliwości Klienta, pracujemy w metodykach waterfall jak również AGILE w zależności o rodzaju i stopnia skomplikowania projektu.

Testowanie oprogramowania

Realizujemy pełen zakres testów; funkcjonalne, integracyjne, bezpieczeństwa, wydajnościowe, akceptacyjne. Testy realizowane są w ujęciu modułowym i systemowym (unit/system testing), wykonywane ręcznie i automatycznie.

Hosting oraz zarządzanie infrastrukturą

Świadczymy usługę hostingu w oparciu o umowy z największymi data centers w kraju. Dostaraczmy rozwiązania vps, serwery dedykowne, jak również cloud.
Nasz hosting spełnia standardy Tier III, certyfikaty ISO 9001, PCI DDS, ISO 27001.

Szkolenia i dokumentacje

Prowadzimy szkolenia dla użytkowników i administratorów systemów/aplikacji realizowane w siedzibie klienta i/lub zdalnie.
W zakresie dokumentacji projektu standardowo wykonujemy dokumentację projektową, funkcjonalną, technologiczna, instrukcje użytkowników i administracyjne.
Technologie

Back-end

PHP, C#, ASP.NET, Java, Node.js

Mobile

Android, WindowsPhone, iOS, BlackBerry

Front-end

HTML 5, CSS 3, JS, ActionScript, TypeScript, ECMAScript 6

Social Services

Facebook SDK, YouTube API , LinkedIn API, Google API

Bazy danych

PostgreSQL, MS SQL, MySQL, MongoDB, MariaDB, CouchBase

Narzędzia

Frameworki

Logo ASP.net MVC
logo Symfony
Logo Sonata Software

Wyszukiwarki

Logo Apache Solr
Logo Lucene
Logo Google
Logo elastic
Logo RNdex

Testy

Logo Jasmine
Logo Gatling
Logo Jenkins
Logo Selenium
Logo GitLab

JS

Logo Grunt
Logo AngularJS
Logo jQuery
Logo React
Logo Backbone.js
Logo Gulp
Logo RequireJS
Logo Modernizr
Logo CreateJS
Logo GreenSock

HTML & CSS

Logo Sass
Logo HTML5
Logo Fundation
Logo Bootstrap
Logo Less.js

Monitoring projektu

Logo Jira
Logo Mantis bug Tracker
Logo ProjectShelf
Logo Usersnap

Modelowanie i architektura IT

Logo Enterprise Archtect
Logo Visio

Analityka

Logo Google Analitics
Logo Sitecore

Marketing Automation

Logo iPress0
Logo Sales Manago
Logo Sitecore

UX

Logo UXPin
Logo Axure
Logo Tobii

Wersjonowanie Kodu

Logo GitLab

Hosting

Logo NGINX
Logo Varnish
Logo Apache HTTP Server
Logo Apache Tomcat
Logo Microsoft IIS
 Logo Microsoft Azure

Wirtualizacja

Logo Citrix XenServer
Logo VMware
Logo Microsoft Hyper-V

Monitoring aplikacji i usług

Logo Zabbix
Logo Munin